Ciągniki siodłowe – 5 szt.

Posiadamy nowoczesne samochody ciężarowe spełniające normy spalin Euro 6, których ilość jest sukcesywnie zwiększana. Posiadamy samochody z napędem 4×2 dostosowane do transportów dalekobieżnych oraz z napędem 4×4, które świetnie sobie radzą przy pracach ziemnych.

 

Samochody ciężarowe typu wywrotka - 2 szt.

Posiadamy samochody ciężarowe z zabudową samowyładowczą na podwoziu 4-osiowym, które świetnie sprawdzają się przy pracach ziemnych czy transporcie materiałów sypkich na mniejszych budowach. Wywrotki mają pojemność 15 m3, ładowność 18T oraz bardzo przydatne rozwiązanie burty hydraulicznej, która umożliwia boczny rozładunek wszelkich materiałów.

Naczepy burtowe i platformy – 3 szt.

Posiadamy nowoczesne naczepy renomowanych marek, które przewiozą materiały do 15 metrów długości, 3 metrów szerokości oraz o masie do 25T. Posiadamy również naczepę z Żurawiem HDS, która sama rozładuje transportowany towar.

 

Naczepy samowyładowcze typu „Wanna” – 4 szt.

Posiadamy nowoczesne naczepy przystosowane do transportu materiałów sypkich, które posiadają muldy stalowe jak i aluminiowe o pojemności od 25 do 27 m3 i ładowności 25 T.

Koparki kołowe i gąsienicowe – 3 szt.

Do realizacji robót ziemnych i wykopów szerokoprzestrzennych posiadamy koparkę kołową o masie 16T oraz koparkę gąsienicową o masie 22T.